Zdrowe, regionalne produkty na CABAS.pl – bez wychodzenia z domu!

 

Z przyjemnością informujemy, że sprzedaż przez serwis www.cabas.pl oficjalnie wystartowała. Już od początku tego roku odbywały się  testy platformy, aby jak najlepiej dopasować ją do oczekiwań naszych klientów. Teraz zakupy w naszym serwisie może robić już każdy. CABAS.pl to nowy pomysł na sprzedaż w wirtualnym świecie – miejsce, w którym Klient otrzyma produkt świeży, ekologiczny i tradycyjny – wprost od lokalnych dostawców.

Zdrowe, smaczne i świeże produkty, dostępne szybko, łatwo i przyjemnie. Brzmi kusząco? Zapraszamy na CABSAS.pl, platformę,  która stworzona została dla wszystkich smakoszy i miłośników dobrego jedzenia.

CABAS.pl jest jak wielki internetowy rynek – skupia w jednym miejscu wielu sprzedawców. Dzięki temu nasz klient uzyskuje łatwy dostęp do różnorodnych produktów z wielu regionów, a także krajów i zakątków świata. Żywność dostępna na CABAS.pl jest naturalna, tradycyjna i certyfikowana – prosto od producentów. Chcemy dostarczać produkty, których dostępność jest mocno ograniczona i przypisana jedynie do miejsca, w którym powstaje. CABAS.pl daje możliwość poznania regionalnych smaków bez wychodzenia z domu.

„CABAS.pl to nic innego, jak internetowy bazar, w którym kupisz lokalne produkty, dostępne do tej pory jedynie w wybranych regionach czy krajach. Mamy polskie specjały z Warmii i Mazur, Pomorza, a także z Ziemi Łódzkiej i Łowickiej. Ale nie tylko polska tradycja jest piękna, a produkty smaczne i zdrowe, dlatego dołączyli do nas również producenci z Włoch, Gruzji oraz Turcji. Na naszym internetowym bazarze znaleźć można pełen przekrój produktów spożywczych – w tym świeże i wędzone ryby, mięso i regionalne wędliny, doskonałe sery lokalne, owoce, warzywa, pieczywo i wiele innych. To dopiero początek, bo lista lokalnych sprzedawców na CABAS.pl cały czas będzie się rozwijać.” – mówi Rafał Rudnicki, CEO Roygard Sp. z o.o., pomysłodawca projektu CABAS.pl.

Sprzedaż artykułów spożywczych przez internet cały czas rośnie, jednak nadal wielu konsumentów woli zrobić zakupy stacjonarnie. Zamówienie elektroniki, kosmetyków, nawet ubrań przez internet nie stanowi już dla nas problemu, ale żywność – owszem. Dlaczego? Bo w sklepie sami sprawdzimy czy to, co kupujemy na pewno jest świeże, ładne, oryginalne. Kupując przez internet musimy zaufać sprzedawcy. Jak więc mieć pewność, że otrzymamy dobry jakościowo produkt, którego faktyczna świeżość liczona jest czasem w godzinach? O to również zadbaliśmy. Producenci, którzy sprzedają swoje produkty przez CABAS.pl są przez nas dokładnie weryfikowani pod kątem jakości. Wiemy, jak ważny jest w wielu przypadkach czas. W zależności od potrzeby produkty pakowane są próżniowo i dostarczane do konkretnego miasta w wyznaczonym terminie i o określonym czasie. To klient decyduje kiedy i gdzie sprzedawcy mają dostarczyć jego zamówienie – co do godziny.

Wiemy, że nie każdy ma czas odwiedzać lokalne targowiska, czynne często w określonych godzinach, czasem nawet tylko w wybranych dniach, ale niemal każdy docenia bogactwo naturalnych smaków. CABAS.pl skupia sprawdzonych sprzedawców, którzy poprzez platformę oferują żywność naturalną, regionalną i zdrową. Dla klientów CABAS.pl dostępna jest również dedykowana aplikacja na smartfon i tablet, która z pewnością ułatwi zakupy na urządzeniach mobilnych.

 

POBIERZ INFORMACJĘ