Współpraca blogerska z platformą internetową CABAS.pl

Szanowna Blogosfero,

chcielibyśmy zaproponować Państwu płatną współpracę blogerską z platformą internetową CABAS.pl

CABAS.pl – najlepsze zakupy z dostawą do domu to platforma która skupia klientów oraz producentów i sprzedawców dobrej żywności.

Nasi klienci to osoby zainteresowane zdrowym, regionalnym, certyfikowanym jedzeniem. Współpracujemy z delikatesami, bazarami, sklepami. Stawiamy na jakość, wygodę i różnorodność. Pragniemy aby nasza oferta była dostosowana do potrzeb wymagającego konsumenta. Promujemy dobrą żywność oraz ludzi, którzy piszą o jedzeniu, robią zdjęcia, gotują. Dlatego piszemy m.in. do Pani.

Na czym polega współpraca z CABAS.pl?

Poprosimy Was o przygotowanie listy produktów do przepisu na danie z bloga, na tej liście znajdą się produkty z oferty CABAS.pl. Pod przepisem, którego dotyczy lista produktów, powinien znaleźć się przycisk: „zamów na CABAS.pl”, kierujący do listy składników utworzonej na CABAS.pl. Za każdego unikalnego użytkownika, który kliknie w link na Pani blogu wypłacamy umówioną kwotę (płatne przelewem raz w miesiącu). Istnieje również możliwość, aby wynagrodzenie wypłacić w formie zamówienia na produkty dostępne w ofercie CABAS.pl (kwota zamówienia równa należnej kwocie za kliknięcia).

Jeśli chodzi o aspekt techniczny – umieszczenie przycisku, utworzenie listy zakupowej oraz wygenerowanie linku, w który klikać będą użytkownicy, szczegółowe instrukcje przesyłamy na maila, prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie tutaj.

W międzyczasie prosimy o zapoznanie się z naszą platformą, przejrzenie oferty produktów oraz założenie konta. Można to zrobić tutaj.

Zapraszamy do współpracy!